3M
Producto No:
897-24MMX55M
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
TAPE FILAMENT CLR 15/16"X 60YDS
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$11.818
$11.818
10
$10.7426
$107.426
25
$10.20528
$255.132
50
$9.66834
$483.417
100
$9.13121
$913.121
250
$8.594042
$2148.5105
500
$8.056912
$4028.456
1000
$7.519792
$7519.792
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Usage | General Purpose |
| Storage/Refrigeration Temperature | 40°F ~ 80°F (4°C ~ 26°C) |
| Thickness - Adhesive | - |
| Color | Clear |
| Backing, Carrier | Scotchpro™ Film |
| Product Status | Active |
| Thickness - Backing, Carrier | - |
| Thickness | 0.0060" (6.0 mils, 0.152mm) |
| Series | Scotch® 897 |
| Length | 180' (55.0m) 60 yds |
| Shelf Life Start | Date of Manufacture |
| Mfr | 3M |
| Temperature Range | - |
| Shelf Life | 18 Months |
| Package | Bulk |
| Tape Type | Filament |
| Width | 0.94" (24.00mm) 15/16" |
| Adhesive | Pressure Sensitive Adhesive (PSA) |
| Base Product Number | 897 |