Hogar / Tape / 898-18MMX55M BOX
minImg
898-18MMX55M BOX
3M
Producto No:
898-18MMX55M BOX
Descripción:
TAPE FILAMENT CLEAR 0.71"X 60YDS
Guía del usuario
Usage Packaging
Storage/Refrigeration Temperature 40°F ~ 80°F (4°C ~ 26°C)
Backing, Carrier Scotchpro™ Film
Product Status Obsolete
Thickness - Backing, Carrier -
Thickness 0.0066" (6.6 mils, 0.168mm)
Tape Type Filament
Width 0.71" (18.00mm)