Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
89947-114LF
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN RCPT 14POS IDC 28AWG GOLD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.026
$1.026
10
$0.8683
$8.683
25
$0.83258
$20.8145
50
$0.81472
$40.736
100
$0.77938
$77.938
250
$0.70851
$177.1275
500
$0.63764
$318.82
1000
$0.566798
$566.798
2500
$0.513656
$1284.14
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 14 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.079" (2.00mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Series | Minitek® 2.00mm |
| Wire Type | Ribbon Cable |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | Feed Through |
| Package | Tube |
| Base Product Number | 89947 |
| Cable Termination | IDC |