APEM Inc.
Producto No:
8AC2AK65249
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SWITCH JOYSTICK 1A 125V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$308.0755
$308.0755
5
$303.4794
$1517.397
10
$285.08645
$2850.8645
25
$266.6935
$6667.3375
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -25°C ~ 80°C |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Functions, Extra | 1 Pushbutton |
| Termination Style | Wire Leads |
| Actuator Type | Joystick |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 41.00mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 1A (AC) |
| Contact Finish | Gold |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Mechanical Life | 1,000,000 Cycles |
| Product Status | Active |
| Series | 8000 |
| Type | Joystick, 1 - Axis |
| Switch Function | 2-Way Directional |
| Operating Force | 130gf |
| Voltage - Supply | - |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | - |
| Output | Digital (Mechanical Switch) |
| Mfr | APEM Inc. |
| Contact Material | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |