3M
Producto No:
8KC5-0742-0500
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CABLE ASSY PCIEX16 M-M 500MM 1=1
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$98.2395
$98.2395
10
$90.1493
$901.493
25
$86.68218
$2167.0545
50
$83.79266
$4189.633
100
$79.16958
$7916.958
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C |
| Usage | Internal |
| Cable Type | Flat, Twin Axial |
| Number of Positions | 164 |
| Color | Silver |
| Cable Connectors | PCIe x16 |
| Gender | Male to Male |
| Shielding | Shielded |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 30 AWG |
| Series | 8KXX |
| Length | 1.64' (500.00mm) |
| Mfr | 3M |
| Connector Type | Card Edge to Card Edge |
| Current - Max/Contact | 1.1 A |
| Features | Extender |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | - |
| Base Product Number | 8KC5 |