TE Connectivity Corcom Filters
Producto No:
8KEPS10BFPWVM
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
KEP 8A 1S HIGH PLUS SP WYE 520 V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Applications | Converter |
| Configuration | Single Stage |
| Frequency - Operating | 50 ~ 60Hz |
| Termination Style | Terminal Block |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Inductance | - |
| Series | KEP |
| Mfr | TE Connectivity Corcom Filters |
| Filter Type | Three Phase (Wye) |
| Package | Box |
| Voltage - Rated AC | 520V |
| Current | 8 A |
| Voltage - Rated DC | - |