3M
Producto No:
8MS8-1DG11-1.0
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
ASSY/MULTI-CHANNEL IO 1.0M
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$32.319
$32.319
10
$28.3005
$283.005
25
$27.07728
$676.932
50
$26.20385
$1310.1925
100
$25.33042
$2533.042
250
$23.932856
$5983.214
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Usage | - |
| Cable Type | Flat, Twin Axial |
| Number of Positions | 74 |
| Color | Silver |
| Cable Connectors | PCIe x8 |
| Gender | Male to Male |
| Shielding | Unshielded |
| Fastening Type | Latch Lock, Push-Pull |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 31 AWG |
| Series | 8MS8 |
| Length | 3.28' (1.00m) |
| Mfr | 3M |
| Connector Type | Card Edge to Card Edge |
| Current - Max/Contact | 500 mA |
| Features | - |
| Package | Box |
| Frequency - Max | - |