Hogar / Oscillators / 8NE-38.400MDM-T
minImg
8NE-38.400MDM-T
TXC CORPORATION
Producto No:
8NE-38.400MDM-T
Descripción:
XTAL OSC XO 38.400MHZ CMOS SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.032" (0.81mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 10mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Base Resonator Crystal
Frequency 38.4 MHz