Hogar / Oscillators / 8NJ-14.7456MDE-T
minImg
8NJ-14.7456MDE-T
TXC CORPORATION
Producto No:
8NJ-14.7456MDE-T
Descripción:
XTAL OSC XO 14.7456MHZ 1.8V CMOS
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.033" (0.83mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 22mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V
Base Resonator Crystal
Frequency 14.7456 MHz