Hogar / Oscillators / 8P-26.000MBS-T
minImg
8P-26.000MBS-T
TXC CORPORATION
Producto No:
8P-26.000MBS-T
Fabricante:
TXC CORPORATION
Descripción:
XTAL OSC VCTCXO 26.0000MHZ SNWV
Guía del usuario
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Frequency Stability ±2ppm
Current - Supply (Max) 2mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 8P
Function Enable/Disable
Type VCTCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output Clipped Sine Wave
Mfr TXC CORPORATION
Base Resonator Crystal
Frequency 26 MHz