TXC CORPORATION
Producto No:
8P-52.000MCS-T
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
XTAL OSC VCTCXO 52.0000MHZ CLIP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Absolute Pull Range (APR) | ±7ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Frequency Stability | ±2ppm |
| Current - Supply (Max) | 2mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | 8P |
| Function | Amplitude Control |
| Type | VCTCXO |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Voltage - Supply | 2.5V |
| Output | Clipped Sine Wave |
| Mfr | TXC CORPORATION |
| Base Resonator | Crystal |
| Frequency | 52 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |