Hogar / Crystals / 8Q-32.000MEEE-T
minImg
8Q-32.000MEEE-T
TXC CORPORATION
Producto No:
8Q-32.000MEEE-T
Fabricante:
TXC CORPORATION
Descripción:
CRYSTAL 32MHZ 12PF SMD
Guía del usuario
Load Capacitance 12pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Frequency Stability ±10ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Discontinued at Digi-Key
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Ratings -
Series 8Q
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 32 MHz