Renesas Electronics America Inc
Producto No:
8SLVS1118NLGI
Fabricante:
Paquete:
48-VFQFPN (7x7)
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC CLK BUFFER 1:18 2GHZ 48VFQFPN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratio - Input:Output | 1:18 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-VFQFPN (7x7) |
| Series | - |
| Input | Clock |
| Type | Fanout Buffer (Distribution) |
| Package / Case | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 2.375V ~ 2.625V, 3.135V ~ 3.465V |
| Output | LVDS, LVPECL |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tray |
| Frequency - Max | 2 GHz |
| Base Product Number | 8SLVS1118 |