Renesas Electronics America Inc
Producto No:
8T49N242NLGI8
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
IC TRANSLATOR UNIV FREQ 40VFQFN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Ratio - Input:Output | 3:4 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Product Status | Active |
| PLL | Yes with Bypass |
| Series | FemtoClock® NG |
| Input | LVCMOS, LVDS, LVHSTL, LVPECL, Crystal |
| Voltage - Supply | 2.375V ~ 3.465V |
| Output | HCSL, LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 1GHz |
| Base Product Number | 8T49N242 |