Renesas Electronics America Inc
Producto No:
8T79S308NLGI/W
Fabricante:
Paquete:
40-VFQFPN (6x6)
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC CLK BUFFER 1:8 3GHZ 40VFQFPN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Ratio - Input:Output | 1:8 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 40-VFQFPN (6x6) |
| Series | - |
| Input | LVDS, LVPECL |
| Type | Fanout Buffer (Distribution) |
| Package / Case | 40-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 1.71V ~ 1.89V, 2.375V ~ 2.625V, 3.135V ~ 3.465V |
| Output | LVDS, LVPECL |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Frequency - Max | 3 GHz |
| Base Product Number | 8T79S308 |