Renesas Electronics America Inc
Producto No:
8V19N492NLGI8
Fabricante:
Paquete:
88-VFQFPN (10x10)
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC CLOCK SYNTHESIZER 88VFQFPN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Ratio - Input:Output | 2:16 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 88-VFQFPN (10x10) |
| PLL | Yes |
| Series | FemtoClock® NG |
| Input | LVCMOS, LVDS, LVPECL |
| Type | Clock Synthesizer |
| Package / Case | 88-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Output | LVDS, LVPECL |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Frequency - Max | 2.949GHz |
| Base Product Number | 8V19N492 |