Renesas Electronics America Inc
Producto No:
8V54816ANLG
Fabricante:
Paquete:
100-VFQFPN (12x12)
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
NETWORK TIMING
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Main Purpose | PCI Express (PCIe) |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Ratio - Input:Output | 16:16 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 100-VFQFPN (12x12) |
| PLL | Yes |
| Series | - |
| Input | LVDS |
| Package / Case | 100-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Output | LVDS |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tray |
| Frequency - Max | 350MHz |
| Base Product Number | 8V54816 |