Renesas Electronics America Inc
Producto No:
8V79S680NLGI8
Fabricante:
Paquete:
64-VFQFPN (9x9)
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
IC CLK BUFFER 2:16 3GHZ 64VFQFPN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Ratio - Input:Output | 2:16 |
| Differential - Input:Output | Yes/Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 64-VFQFPN (9x9) |
| Series | - |
| Input | Clock |
| Type | Fanout Buffer (Distribution), Divider |
| Package / Case | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 3.135V ~ 3.465V |
| Output | LVDS, LVPECL |
| Mfr | Renesas Electronics America Inc |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Frequency - Max | 3 GHz |
| Base Product Number | 8V79S680 |