Hogar / Oscillators / 8W-24.576MBA-T
minImg
8W-24.576MBA-T
TXC CORPORATION
Producto No:
8W-24.576MBA-T
Fabricante:
TXC CORPORATION
Descripción:
XTAL OSC XO 24.5760MHZ CMOS SMD
Guía del usuario
Operating Temperature -10°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 15mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 8W
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Mfr TXC CORPORATION
Base Resonator Crystal
Frequency 24.576 MHz