Hogar / Oscillators / 8WJ-32.000MBE-T
minImg
8WJ-32.000MBE-T
TXC CORPORATION
Producto No:
8WJ-32.000MBE-T
Descripción:
XTAL OSC XO 32.000MHZ 3.3V CMOS
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.035" (0.90mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 22mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 32 MHz