Hogar / Crystals / 8Y-30.000MAAB-T
minImg
8Y-30.000MAAB-T
TXC CORPORATION
Producto No:
8Y-30.000MAAB-T
Fabricante:
TXC CORPORATION
Descripción:
CRYSTAL 30.0000MHZ 8.5PF SMD
Guía del usuario
Load Capacitance 8.5pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Ratings -
Series 8Y
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr TXC CORPORATION
Frequency 30 MHz