TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Producto No:
9-1393252-5
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
W67-X2Q734-5=M6/M7/M9/W6/W7
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
3
$29.6685
$89.0055
12
$28.595
$343.14
48
$28.0725
$1347.48
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Actuator Type | Lever |
| Approval Agency | - |
| Current Rating (Amps) | 5A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | W6 |
| Voltage Rating - DC | 65 V |
| Voltage Rating - AC | 277 V |
| Mfr | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Illumination | None |
| Number of Poles | 1 |
| Package | Box |
| Breaker Type | Magnetic (Hydraulic Delay) |
| Base Product Number | W67 |