TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Producto No:
9-1437561-9
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
TT21KGPC1=TINY TOGGLE DP PC TE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
2
$21.147
$42.294
250
$19.0285
$4757.125
500
$17.575
$8787.5
1000
$16.4065
$16406.5
2500
$15.219
$38047.5
5000
$13.471
$67355
10000
$12.3025
$123025
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Bushing Thread | Unthreaded |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Standard Round |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Current Rating (Amps) | 3A (AC/DC) |
| Circuit | DPST |
| Actuator Length | 5.61mm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | TT |
| Voltage Rating - DC | 28 V |
| Switch Function | On-Off |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 20,000 Cycles |
| Mfr | TE Connectivity ALCOSWITCH Switches |
| Illumination | Non-Illuminated |
| Features | - |
| Package | Box |
| Base Product Number | 1437561 |
| Actuator Material | Brass, Nickel Plated |