TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
9-1542005-7
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
35MM HS ASSY ULTEM C
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Shape | Cylindrical, Pin Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Obsolete |
| Fin Height | 0.680" (17.27mm) |
| Series | - |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | 2.90°C/W @ 200 LFM |
| Type | Top Mount with Fan |
| Length | - |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Thermal Resistance @ Natural | 7.90°C/W |
| Material Finish | Black Anodized |
| Package | Box |
| Attachment Method | Clip |
| Width | - |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | 1.985" (50.42mm) OD |
| Package Cooled | BGA |
| Base Product Number | 1542005 |