TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
9-6474612-4
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CABLE FLXSTRP 8POS 2.54MM 2"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.4535
$1.4535
10
$1.33
$13.3
25
$1.29048
$32.262
50
$1.27737
$63.8685
100
$1.185695
$118.5695
250
$1.165992
$291.498
500
$1.061207
$530.6035
1000
$0.949838
$949.838
2500
$0.877781
$2194.4525
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Series | - |
| Length - Exposed Ends | 0.125" (3.18mm) |
| Cable Type | Flexstrip |
| Length | 2.000" (50.80mm) |
| Termination Style | Completely Exposed Wires on Both Sides |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Package | Bulk |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | 6474612 |
| Number of Conductors | 8 |