Schneider Electric
Producto No:
9001KP40R9
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
PUSHBUTTON PILOT LIGHT - 30MM -
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$81.2345
$81.2345
10
$76.4598
$764.598
25
$74.07036
$1851.759
50
$69.29167
$3464.5835
100
$65.46868
$6546.868
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Lens Transparency | Fresnel |
| Ingress Protection | IP66, NEMA 3R, 1, 2, 3, 4, 6, 12, 13 |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 1.18" (30.00mm) |
| Millicandela Rating | - |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | - |
| Ratings | AC/DC |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Series | Harmony 9001K |
| Type | Incandescent |
| Voltage | 250V |
| Mfr | Schneider Electric |
| Features | - |
| Lens Color | Red |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Box |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | - |
| Lens Size | - |