Schneider Electric
Producto No:
9001KR16H13
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
30MM TTR MUSHROOM, 1 C/O
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$150.1285
$150.1285
10
$145.1201
$1451.201
25
$135.11204
$3377.801
50
$133.1102
$6655.51
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Reset Operation | Twist |
| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Ingress Protection | IP66 - Dust Tight, Water Resistant |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 30.00mm Dia |
| Current Rating (Amps) | 3A (AC), 550mA (DC) |
| Circuit | SPDT |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Includes | - |
| Series | Harmony 9001K |
| Voltage Rating - DC | 125 V |
| Switch Function | On-On |
| Voltage Rating - AC | 240 V |
| Mfr | Schneider Electric |
| Features | - |
| Package | Box |