Schneider Electric
Producto No:
9007AW12
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
LIMIT SWITCH, 9007, 600 VAC 15AM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$243.0005
$243.0005
10
$226.79825
$2267.9825
25
$215.4581
$5386.4525
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Position | - |
| Operating Temperature | -54°C ~ 85°C |
| Release Force | - |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Actuator Type | Side Rotary - No Lever |
| Current Rating (Amps) | 15A (AC), 500mA (DC) |
| Circuit | SPDT (DB/DM) |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Mechanical Life | - |
| Product Status | Active |
| Series | 9007AW |
| Voltage Rating - DC | 125 V |
| Switch Function | On-Mom |
| Operating Force | - |
| Overtravel | - |
| Voltage Rating - AC | 120 V |
| Electrical Life | - |
| Mfr | Schneider Electric |
| Pretravel | - |
| Features | - |
| Package | Box |
| Differential Travel | - |