Hogar / Heat Sinks / 907-33-2-33-2-B-0
minImg
907-33-2-33-2-B-0
Wakefield-Vette
Producto No:
907-33-2-33-2-B-0
Fabricante:
Wakefield-Vette
Descripción:
HEAT SINK PIN FIN 33X33MM CLIP
Guía del usuario
Shape Square, Pin Fins
Material Aluminum
Product Status Active
Fin Height 1.283" (32.60mm)
Series 907
Thermal Resistance @ Forced Air Flow 2.03°C/W @ 200 LFM
Type Top Mount
Length 1.299" (33.00mm)
Mfr Wakefield-Vette
Thermal Resistance @ Natural 7.94°C/W
Material Finish Black Anodized
Package Box
Attachment Method Push Pin
Width 1.299" (32.99mm)