TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Producto No:
9154853001
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
FLT0111-0.50-0 FEET
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.589
$0.589
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -65°C ~ 150°C |
| Cable Type | Hook-Up |
| Jacket (Insulation) Thickness | - |
| Jacket (Insulation) Material | Polyvinylidene Fluoride (PVDF), Irradiated |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Length | Enter Number of Feet in Order Quantity |
| Voltage | 600V |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Conductor Strand | 19/0.0075" |
| Conductor Material | Copper, Tinned |
| Features | - |
| Jacket Color | Black |
| Package | Digi-Spool®, Continuous Spool |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.046" (1.17mm) |