TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
917807-2
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CONN RCPT HSG 4POS 10.16MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.9545
$2.9545
10
$2.63435
$26.3435
25
$2.62124
$65.531
50
$2.59426
$129.713
100
$2.3389
$233.89
250
$2.325486
$581.3715
500
$2.150743
$1075.3715
1000
$1.92222
$1922.22
2500
$1.774362
$4435.905
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 4 |
| Color | Black |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.400" (10.16mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | - |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Thermoplastic, Polyester, Glass Filled |
| Series | Dynamic D-5200 |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.400" (10.16mm) |
| Connector Type | Receptacle |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 917807 |