TE Connectivity AMP Connectors
Producto No:
917978-1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN PLUG HSG 12POS 3.50MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.653
$1.653
10
$1.51525
$15.1525
25
$1.4706
$36.765
50
$1.45559
$72.7795
100
$1.35109
$135.109
250
$1.328708
$332.177
500
$1.209293
$604.6465
1000
$1.082382
$1082.382
2500
$1.000274
$2500.685
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -30°C ~ 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 12 |
| Color | White |
| Contact Type | Female Socket |
| Row Spacing | 0.205" (5.20mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Product Status | Active |
| Insulation Material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Series | Multi-Lock |
| Note | Contacts Not Included |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Pitch | 0.138" (3.50mm) |
| Connector Type | Plug |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Contact Termination | Crimp |
| Base Product Number | 917978 |