92090-024TRLF
Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
92090-024TRLF
Descripción:
CONN RCPT 24POS 0.079 GOLD SMD
Guía del usuario
Insulation Height 0.091" (2.30mm)
Features Board Guide, Pick and Place
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Applications -
Number of Positions 24
Series Minitek®
Row Spacing - Mating 0.079" (2.00mm)