926101-01-31-EU
3M
Producto No:
926101-01-31-EU
Descripción:
CONN HDR 31POS 0.1 STACK T/H
Guía del usuario
Number of Rows 1
Number of Positions 31
Color Black
Length - Post (Mating) 0.100" (2.540mm)
Length - Overall Pin 1.350" (34.290mm)
Mfr 3M
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.900" (22.860mm)
Length - Tail 0.350" (8.900mm)