926121-01-33-I
3M
Producto No:
926121-01-33-I
Descripción:
CONN HDR 33POS 0.1 STACK T/H
Guía del usuario
Number of Rows 1
Number of Positions 33
Color Black
Length - Post (Mating) 0.100" (2.540mm)
Length - Overall Pin 0.845" (21.463mm)
Mfr 3M
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.390" (9.900mm)
Length - Tail 0.355" (9.017mm)