926581-01-31-I
3M
Producto No:
926581-01-31-I
Descripción:
CONN HDR 31POS 0.1 STACK T/H
Guía del usuario
Number of Rows 1
Number of Positions 31
Color Black
Length - Post (Mating) 0.100" (2.540mm)
Length - Overall Pin 0.965" (24.500mm)
Mfr 3M
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.400" (10.160mm)
Length - Tail 0.465" (11.800mm)