926781-01-20-EU
3M
Producto No:
926781-01-20-EU
Descripción:
CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H
Guía del usuario
Number of Rows 1
Number of Positions 20
Color Black
Length - Post (Mating) 0.100" (2.540mm)
Length - Overall Pin 1.245" (31.623mm)
Mfr 3M
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 0.600" (15.240mm)
Length - Tail 0.545" (13.843mm)