Hogar / RF Antennas / 928-4L2RPTM25F-MK
minImg
928-4L2RPTM25F-MK
Antenna Technologies Limited Company
Producto No:
928-4L2RPTM25F-MK
Descripción:
YAGI 928 MHZ ANT MOUNT KIT
Guía del usuario
Frequency Range 896MHz ~ 960MHz
Applications -
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination TNC Male
Mounting Type -
Height (Max) -
Product Status Active
RF Family/Standard -
VSWR 1.2
Series -
Antenna Type Yagi, 4-Element
Frequency (Center/Band) 928MHz
Power - Max 50 W