951427-9011106-AR
3M
Producto No:
951427-9011106-AR
Descripción:
CONN HDR 27POS 0.079 STACK T/H
Guía del usuario
Number of Rows 1
Number of Positions 27
Color Black
Length - Post (Mating) 0.157" (4.000mm)
Length - Overall Pin 0.469" (11.900mm)
Mfr 3M
Pitch 0.079" (2.00mm)
Length - Stack Height 0.201" (5.100mm)
Length - Tail 0.110" (2.800mm)