951464-2012009-AR-PT
3M
Producto No:
951464-2012009-AR-PT
Fabricante:
3M
Descripción:
CONN HDR 64POS 0.079 STACK SMD
Guía del usuario
Number of Rows 2
Number of Positions 64
Color Black
Length - Post (Mating) 0.157" (4.000mm)
Termination Solder
Row Spacing 0.079" (2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Contact Finish Thickness - Post (Mating) Flash
Length - Overall Pin 0.606" (15.400mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series 951
Mfr 3M
Pitch 0.079" (2.00mm)
Length - Stack Height 0.449" (11.400mm)