951470-8010806-AR
3M
Producto No:
951470-8010806-AR
Descripción:
CONN HDR 70POS 0.079 STACK T/H
Guía del usuario
Number of Rows 2
Number of Positions 70
Color Black
Length - Post (Mating) 0.157" (4.000mm)
Termination Solder
Row Spacing 0.079" (2.00mm)
Length - Overall Pin 0.425" (10.800mm)
Mfr 3M
Pitch 0.079" (2.00mm)
Length - Stack Height 0.157" (4.000mm)
Length - Tail 0.110" (2.800mm)