Hogar / Heat Sinks / 960-23-12-D-AB-0
minImg
960-23-12-D-AB-0
Wakefield-Vette
Producto No:
960-23-12-D-AB-0
Fabricante:
Wakefield-Vette
Descripción:
HEATSINK 23X12MM DIA PUSH PIN
Guía del usuario
Shape Square, Pin Fins
Material Aluminum
Product Status Active
Fin Height 0.472" (12.00mm)
Series 960
Thermal Resistance @ Forced Air Flow 6.80°C/W @ 200 LFM
Type Top Mount
Length 0.906" (23.00mm)
Mfr Wakefield-Vette
Thermal Resistance @ Natural -
Material Finish Black Anodized
Package Box
Attachment Method Push Pin
Width 0.906" (23.00mm)