Hogar / Heat Sinks / 960-27-15-D-AB-0
minImg
960-27-15-D-AB-0
Wakefield-Vette
Producto No:
960-27-15-D-AB-0
Descripción:
HEATSINK 27X15MM DIA PUSH PIN
En stock : 20
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Product Status Active
Fin Height 0.590" (15.00mm)
Series 960
Thermal Resistance @ Forced Air Flow 4.50°C/W @ 200 LFM
Type Top Mount
Length 1.063" (27.00mm)
Attachment Method Push Pin
Width 1.063" (27.00mm)