Hogar / Heat Sinks / 960-29-12-D-AB-0
minImg
960-29-12-D-AB-0
Wakefield-Vette
Producto No:
960-29-12-D-AB-0
Descripción:
HEATSINK 29X12MM DIA PUSH PIN
En stock : 25
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Product Status Active
Fin Height 0.472" (12.00mm)
Series 960
Thermal Resistance @ Forced Air Flow 5.30°C/W @ 200 LFM
Type Top Mount
Length 1.142" (29.00mm)
Material Finish Black Anodized
Package Box
Attachment Method Push Pin
Width 1.142" (29.00mm)