Hogar / Heat Sinks / 960-31-23-D-AB-0
minImg
960-31-23-D-AB-0
Wakefield-Vette
Producto No:
960-31-23-D-AB-0
Descripción:
HEATSINK 31X23MM DIA PUSH PIN
Product Status Active
Fin Height 0.905" (23.00mm)
Series 960
Thermal Resistance @ Forced Air Flow 2.70°C/W @ 200 LFM
Type Top Mount
Length 1.220" (31.00mm)
Material Finish Black Anodized
Package Box
Attachment Method Push Pin
Width 1.220" (31.00mm)