961435-9041604-AR
3M
Producto No:
961435-9041604-AR
Descripción:
CONN HDR 35POS 0.1 STACK T/H
Guía del usuario
Number of Rows 1
Number of Positions 35
Color Black
Length - Post (Mating) 0.256" (6.500mm)
Termination Solder
Row Spacing -
Length - Overall Pin 1.638" (41.600mm)
Mfr 3M
Pitch 0.100" (2.54mm)
Length - Stack Height 1.252" (31.800mm)
Length - Tail 0.130" (3.300mm)