Hogar / Tape / 9720S-25MMX10M
minImg
9720S-25MMX10M
3M
Producto No:
9720S-25MMX10M
Fabricante:
3M
Descripción:
TAPE ADHSV TRNSFR 0.98"X 10.9YDS
En stock : 15
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Usage Electrically Conductive
Storage/Refrigeration Temperature 70°F (21°C)
Thickness - Adhesive 0.0012" (1.2 mils, 0.030mm)
Color -
Backing, Carrier Polyethylene-Terephthalate (PET)
Product Status Active
Thickness - Backing, Carrier -
Thickness -
Series 9720
Length 32.8' (10.0m) 10.9 yds
Shelf Life Start Date of Manufacture
Mfr 3M
Temperature Range -
Shelf Life 24 Months
Package Bulk
Tape Type Adhesive Transfer
Width 0.98" (25.00mm)