Belden Inc.
Producto No:
9880 004500
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
11H 50 OHM TRUNK CABLE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 60°C |
| Usage | - |
| Cable Type | Coaxial |
| Dielectric Material | Foam Polyethylene (FPE) |
| Shield Type | Foil, Braid |
| Shield Material | Aluminum; Copper, Tinned |
| Dielectric Diameter | 0.243" (6.17mm) |
| Jacket (Insulation) Material | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12 AWG |
| VoP, Velocity of Propagation | 78 |
| Series | - |
| Shield Coverage | 100%, 94%, 100%, 90% |
| Cable Group | - |
| Length | 500.0' (152.40m) |
| Mfr | Belden Inc. |
| Conductor Strand | Solid |
| Conductor Material | Copper, Bare |
| Jacket Color | Yellow |
| Features | Quad Shield |
| Package | Spool |
| Impedance | 50 Ohms |
| Jacket (Insulation) Diameter | 0.405" (10.29mm) |
| Base Product Number | 9880 |