99F1-08-1-B
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
99F1-08-1-B
Descripción:
CONN BACKSHELL ADPT SZ 8 9
Guía del usuario
Cable Opening 0.268" ~ 0.709" (6.80mm ~ 18.00mm)
Primary Material Metal
Ingress Protection -
Color Olive Drab
Material Aluminum
Thread Size 7/16-28 UNEF
Shielding Unshielded
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Diameter - Outside -
Includes -
Series 99F