99M0111-22-9
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
99M0111-22-9
Descripción:
HOOK-UP DL STRND 22AWG WHT 1'
En stock : 6550
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature 120°C
Cable Type Hook-Up, Dual Wall
Jacket (Insulation) Thickness 0.006" (0.15mm)
Jacket (Insulation) Material Polyester
Product Status Active
Wire Gauge 22 AWG
Ratings -
Series -
Length 1.00' (0.30m)
Voltage 600V
Mfr TE Connectivity Raychem Cable Protection
Conductor Strand 19/0.0059"
Conductor Material Copper, Tinned
Features -
Jacket Color White
Package Bulk
Jacket (Insulation) Diameter 0.047" (1.19mm)